Przedszkolaki zimową porą

bride-and-groom-139456_640W naszym mieście mnóstwo dzieci spędza ferie w domach. Dla uczniów szkół podstawowych organizowane są zajęcia w ramach „Ferii w mieście”, ale dla przedszkolaków brakuje propozycji aktywnego i przede wszystkim ciekawego spędzania czasu zimą. Na szczęście są firmy prywatne, które za niewielką cenę organizują zajęcia dla najmłodszych. Wśród nich jest szkoła językowa, w której uczę.

 

Ferie dla przedszkolaków organizujemy już od kilku lat. Są to dwa tygodniowe turnusy, podczas których zabawa łączy się z nauką. Każdego roku zmienia się tematyka zajęć. Były już „Kubusiowe szaleństwa”, podczas których dzieciom w nauce towarzyszył Kubuś Puchatek, albo zajęcia z Kopciuszkiem. W tym roku przyszedł czas na Smerfy. Te niebieskie stworki pojawiają się dosłownie wszędzie. Oglądamy anglojęzyczna wersję bajki, rysujemy smerfowe obrazki, a nawet gotujemy smerfowe potrawy. Wszystko wokoło jest niebieskie i angielskie, bo ferie z angielskim muszą właśnie takie być.

Pewnie wielu z Was zastanawia się jakim zainteresowaniem cieszą się godzinne zajęcia językowe dla przedszkolaków? Szczerze mówiąc sama się zdziwiłam, kiedy okazało się, że wszystkie miejsca były zajęte już w niespełna tydzień po ogłoszeniu informacji o zajęciach. To fajnie, że rodzice chcą zająć dzieciom czas w taki właśnie sposób – mądry i ciekawy.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.